Domů / O nás / Tým DILNA HAMMER

Tým DILNA HAMMER

Jsme dva - Bolek a Marek. Bolek tvoří a všechny výrobky, které na webu vidíte, prošly jeho rukama. Od nápadu přes prototyp, výrobu, focení, testování a ladění na své vlastní zahradě, až po odeslání finálního výrobku do vašich rukou. Marek dílnu podporuje především vytvářením image a je autorem webových stránek s eshopem. Oba se shodneme v tom, že co děláme, vytváříme s láskou a precizně. Kvalita, osobní přístup a spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě, to je DILNA HAMMER.

 

 

NÁŠ TÝM

Byli jednou jeden Bolek a Marek, dva požitkáři a milovníci všeho přírodního a kvalitního.

Já jsem Bolek, z Brna 616 00.

Narodil jsem se v Brně, v srpnu, v roce nalezení Titaniku na dně Atlantiku a prvního představení Windows. Jsem dřevopracovník - studoval jsem na to celých 8 školních roků. Dřevo sázím, kácím, řežu, brousím, vrtám, voskuju, leštím, vyrábím z něj nové věci… a ty staré zase restauruji! Permanentně, od roku 2001. Zpočátku jsem v dílně pouze restauroval, o výrobky pro drobné zahradní pomocníky jsem nabídku rozšířil později. Jako vyústění potřeb mé vlastní přírodní zahrady, kde tak rád, za bzukotu hmyzu a zpěvu ptáků odpočívám.

 

A já jsem Marek, ze Sokolnic, Brna a Prahy.

Živím se online marketingem a eshopy. DILNA HAMMER je vlastně taková má "kovářova kobyla". Web, na kterém se právě nacházíte vznikl kombinací mého živobytí s přátelstvím a láskou ke krásným věcem i přírodě. Ač jsem lev s moravským srdcem, jsem plachý. Mám radost, když vidím radost a posvátný je mi každý ráno, když se ze sna budí šumící les...