Domů / O nás / Reference a spolupráce

Reference a spolupráce

Ručně jsme vyrobili a dodali již přes 2000 Hotelů, Krmítek, Čmelínů a dalších výrobků, které pomáhají oživovat zahrady a balkony po celém světě! Přidáte se i vy ke spokojeným zákazníkům? My doufáme že ano:-)!

 

Reference z ČR:

- uživatel Two: "Byla jsem moc zvědavá a čmelín předčil moje očekávání. Super vánoční dárek. Děkuji a obchůdek doporučuji."

- uživatel Jelly-fish: "Překrásná práce!!! Výborná komunikace, opravdu super provedení i balení a vše okolo. Moc díky! ;)"

- uživatel Clarisek: "Krmítko je skvělé. Ptáčci jej mají moc rádi. Děkuji!"

- uživatel Abgk905abgk: "S nákupem jsem velmi spokojená, domeček je perfektně a pečlivě zpracován a přesně odpovídá fotografii. Komunikace a odeslání zboží bylo velmi rychlé."

- uživatel Majama: "Rychlé jednání, bezproblémový obchod, výrobek moc hezký a precizně vyrobený. Děkuji."

- uživatel Cuilew: "Mockrát děkuji za krásný grandhotel v barvě na přání!:) Provedení je perfektní, komunikace byla milá a cením si ochoty, zkrátka - ráda doporučuji a přeji hodně spokojených zákazníků. ♥"

- uživatel Myšutka: "Domečky jsou moc pěkné, děkuji...i za všechna ta slunéčka, zlatoočky, včelky a čmeláky! Ráda doporučuji."

- uživatel Makča: "Nejnádhernější na světě, moc děkuju, milý Bolku a těším se, až v nich bude živo. Všechno krásné přeju a s radostí doporučuju všem."

- uživatel Mr. Paw: "Krásný a originální dárek! Mnohokrát děkuji za nákup, dárky měly velký úspěch a největší snad u babičky-zahradnice :-). Jsou parádní!"

 

Reference ze zahraničí:

- uživatel Ashley DeVrieze (Mexiko): "Thank you! Wonderful work and helpful communication. Can't wait to see it in her garden next year."

- uživatel Schooz1 (USA): "ABSOLUTELY TOO AMAZING TO DESCRIBE!!! Thank you so much for sharing your art with me!"

- uživatel Jackhill83 (Kanada): "Beautiful craftsmanship and well packaged for delivery. Makes a great gift for any garden lover. Will probably buy again in the future."

- uživatel Ktj27 (Austrálie): "I love this! I hope it will attract lots of insects come Spring! Thank you!"

- uživatel Katy Benson (USA): "This Bee Hotel is so beautiful! Bolek is amazing at what he does, and he is also extremely nice and easy to talk to. If he decides to make even more things in the future, I will totally keep buying his products. Thanks Bolek!"

- uživatel Maarit (Švédsko): "Love it! Just as described, arrived quickly."

- uživatel Lesinge Dupont (Francie): "Perfect ! Package received very quickly and lovely wrapped : )"

 

Reference z obchodů:

- Zahrada na niti (Praha): "Jeho výrobky jsou velmi precizně zpracované a je na nich poznat řemeslo. Navíc má Bolek opravdu cit pro jednoduchost, funkčnost a barevnost, no posuďte sami... A protože si svoje produkty střeží a nenabízí je jen tak někomu, jsem moc ráda, že jsem prošla výběrem a hotely už zdobí zdi u mě v krámku (i na eshopu), kam je můžete přijít omrknout."

- Ateliér TAMASVIGH (Brno): "Ptačí budky, krmítka a hmyzí hotely DILNA HAMMER nás zaujali hlavně jejich jednoduchým a funkčným designem, kvalitou a barevnou paletou, která absolutně zapadla do našeho floristického ateliéru. Přemýšlíme o tom, že si je necháme na delší dobu, né jenom po dobu letního konceptu:)."

- Place store (Brno): "Hmyzí hotely milujeme pro perfektní zpracování, nádherné barevné kombinace, které kromě toho, že se stanou domovem hmyzím kamarádům, tak udělají i parádu v zahradě, nebo na terase. Z osobní zkušenosti víme, jak zábavné je i pro děti již nastěhovaný hotel pozorovat. Bez povšimnutí neujde hotel ani žádné návštěvě, parádní i jako dárek novomanželům, nebo k narozeninám. Za celý Place store vřele doporučujeme!"

 

Časopisy:

- Marriane

- Pěkné bydlení

- Deník

- Elle

- Právo

- Receptář

- Žena a život

- Contemporist

...a další

 

Spolupracujeme:

- RAKO Včelaříci (včelařský kroužek)

- ZOO Brno

- Lipka (ekologická organizace)

- Bylinková zahrádka Valtice

- Fléra (zahradní architektura)

- Rezekvítek (ekologická organizace)

- Farma Stránské (ovčí farma)

- Dřevo pro život (nadace propagující ekologické lesnictví)

- Dětský hospic Malejovice

...různé školy, školky a zájmové kroužky u nás i v USA

 

Fotografie od vás: